Vyhráváte, Váš limit na vyžádání. Limit lze zvýšit.>
"Druhá polovina 19. století, stříbro duté, zlacené, hmotnost 14,40 g btto, ryzost 800/000, osazeno tyrkysy a korálky z bílého opakního skla, ovál, rozměr 4,5 x 3,4 cm, opatřeno RU puncovní značkou."